Finále výletu bylo opékání buřtíků v lomu. Vůbec nevadil jarní deštík.
AKCE
Výlet do lomu Doubí

První společný výlet je naplánován do jedněch z nejkrásnějších míst, které lze v okolí najít. Projdeme se Vlčí roklí do labyrintu kouzelného bludiště prosečnických lomů, kde si uděláme oheň a opečeme buřtíky.


Kdy: 31/5/2020 v 9:45

Kde: sraz hlavní nádraží Krhanice

Kapitán: Lucie Maršíková

Jak to bude probíhat

Vyrazíme ráno vlakem z hlavního nádraží Krhanice a pojedeme pěkný kus cesty. Až do Prosečnice (1 zastávka). Z nádraží se vydáme po žluté trase pod Vlčí rokle a dál po neznačené cestě do starého lomu na Doubí, v jehož blízkosti po několika svačinkách založíme tábor. Možnost protáhnout trasu přes Vlčí jámy - namasírujte svalstvo a namotivujte své ratolesti. 

Na zpáteční cestu se nasyceni a příjemně znaveni vydáme horem přes Horní požáry po červené a skulíme se přes louky a pole dolů do Krhanic.

Další informace

After-party v místním restauračním zařízení je volitelná. Pro krokosběrače je trasa dlouhá cca 6,5 km.

Nejnovější akce spolku

Zveme všechny sportovce i lenochy na 2. ročník Krhanického krosu. Poběží se podél nových laviček, které vznikly v okolí Krhanic.

Přijměte pozvání na druhý sousedský piknik v Krhanicích. Sejdeme se u piknikových stolů před ZŠ Krhanice. Přijďte ochutnávat, popovídat si se sousedy a zároveň se podělit o svoji specialitu.

Přijďte i letos přiložit ruku k dílu při společném úklidu obce. Připojíme se k četným dalším úklidům, které proběhnou na celém území Česka @uklidmecesko. 

Spolek Aktivní Krhanice zve všechny krhanické obyvatele a sousedy do letního kina na trénikovém hřišti u ZŠ na rodinný film Hugo jeho velký objev.

  • 1
  • 2

© 2022 Aktivní Krhanice, z.s.